Naujo dizaino pakabinamas apšvietimas, jo rėmo dizainas yra satininis žalvaris ir matinis juodas apdaila, pakabinti skirtingu aukščiu. Ši pakabinama lempa suteikia gražią išvaizdą. Šiuolaikinė satino žalvario ir matinės juodos spalvos apdaila užbaigia šį elegantišką dizainą. UL/FCC/CE/Rohs sertifikatas ir 2 metų garantija. Pakabinama plieninė styga ir permatomas kabelis gali būti sureguliuoti taip, kad atitiktų bet kokio aukščio lubas.

Produkto Aprašymas:
| Prekės Nr. | BR-P21333004B |
| Gaminio matmenys | D30H70CM / D11.80"H27.55" |
| Tvirtinimo apdaila | Satino žalvario ir matinės juodos spalvos apdaila |
| Stilius | Modernus stilius, mada |
| Medžiaga | Plienas, kiniškas kristalas |
| Įtampa | 110V~240V |
| Galingumas | 25-40W |
| Lempos laikiklis | E12/E14*4 |
| Lemputės tipas | Kaitrinės / LED / halogeninės / energiją taupančios lempos (nepridedamos) |
| Sertifikuota | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |


Ypatinga funkcija:
Naujo dizaino pakabinamas apšvietimas, jo rėmo dizainas yra satininis žalvaris ir matinis juodas apdaila, pakabinti skirtingu aukščiu. Ši pakabinama lempa suteikia gražią išvaizdą. Šiuolaikinė satino žalvario ir matinės juodos spalvos apdaila užbaigia šį elegantišką dizainą. Pakabinama plieninė styga ir permatomas kabelis gali būti sureguliuoti taip, kad atitiktų bet kokio aukščio lubas.
Taikymas:
Svetainė, valgomasis, restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila Kambarys/ restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila.


Montavimas:
Lengvas surinkimas pagal instrukcijas žingsnis po žingsnio, bus verta, kai baigsite, būsite labai patenkinti. Sumontuokite plokštę ant lubų ir prijunkite laidą.
Įdiegdami įsitikinkite, kad šviestuvas yra tvirtai paremtas ir atjungtas nuo maitinimo.
Atkreipkite dėmesį, kad pakabinama lempa skirta naudoti tik patalpose.
Paketas:
1* Pakabinamas šviestuvas su krištolu, lemputės į komplektą neįeina.
1 * montavimo instrukcijų lapas, prieš montuodami atidžiai peržiūrėkite montavimo vadovą.
1 pora pirštinių montavimui.
Varžtai ir mažas veržliaraktis montavimui.
Pristatymas / siuntimas ir aptarnavimas
Gamybos laikas: 25-30 d. vienas konteineris kaip įprasti produktai. 7-15dienos pavyzdžiui arba sekimo užsakymui.
7/24 aptarnavimas, jei įmanoma, 2 metų garantija.
DUK
Kl .: Ar galima pakeisti rėmą skirtinga apdaila?
A: Taip, pagal pageidavimą rėmas gali būti pakeistas į auksinį / antikvarinį žalvarį arba kitą apdailą
Kl .: Ar jis gali būti pagamintas skirtingo dydžio?
A: Taip, yra įvairių dydžių.
Kl .: Ar galima pagaminti panašią lempą?
A: Taip, mes turime panašų lubų lempos dizainą, peržiūrėkite „Rekomendacijų gamyba“.
Rekomendacijos:



Populiarus Žymos: naujo dizaino pakabinamas šviestuvas, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkimas, pagal užsakymą

