Modernūs pakabinami šviestuvai su akrilo atspalviu, turi specialų dizainą, yra antikvarinio aukso apdaila, pakabinami skirtingame aukštyje. Šis pakabinamas šviestuvas suteikia gražią išvaizdą. Antikvarinės aukso apdailos aparatūra yra populiaraus dizaino. UL/FCC/CE/Rohs sertifikuota ir 2 metų garantija. Pakabinama plieninė styga ir permatomas kabelis gali būti sureguliuoti taip, kad atitiktų bet kokio aukščio lubas.

Produkto Aprašymas:
| Prekės Nr. | BR-P21154503AG |
| Gaminio matmenys | D45H66CM / D17.70"H26" |
| Tvirtinimo apdaila | Antikvarinis auksas |
| Stilius | Modernus stilius |
| Medžiaga | Plienas |
| Įtampa | 110V~240V |
| Galingumas | 25-40W |
| Lempos laikiklis | E12/E14*3 |
| Lemputės tipas | Kaitrinės / LED / halogeninės / energiją taupančios lempos (nepridedamos) |
| Sertifikuota | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |


Ypatinga funkcija:
Modernūs krištoliniai pakabinami šviestuvai su akrilo atspalviu, antikvarinio aukso apdaila, kabo skirtinguose aukščiuose. Ši pakabinama lempa atrodo paprasta ir madinga.
Taikymas:
Svetainė, valgomasis, restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila Kambarys/ restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila.



Montavimas:
1. Lengvas surinkimas pagal instrukcijas žingsnis po žingsnio, tai bus verta, kai baigsite, būsite labai patenkinti. Sumontuokite plokštę ant lubų ir prijunkite laidą.
2. Įsitikinkite, kad šviestuvas yra tvirtai paremtas ir atjungtas nuo maitinimo.
3. Atminkite, kad lubų lempa skirta naudoti tik patalpose.
Paketas:
1* Pakabinamas šviestuvas, lemputės į komplektą neįeina.
1 * montavimo instrukcijų lapas, prieš montuodami atidžiai peržiūrėkite montavimo vadovą.
1 pora pirštinių montavimui.
Varžtai ir mažas veržliaraktis montavimui.
Pristatymas / siuntimas ir aptarnavimas
Gamybos laikas: 25-30 d. vienas konteineris kaip įprasti produktai. 7-15dienos pavyzdžiui arba sekimo užsakymui.
7/24 aptarnavimas, jei įmanoma, 2 metų garantija.
DUK
Kl .: Ar galima pakeisti rėmą skirtinga apdaila?
A: Taip, pagal pageidavimą rėmą galima pakeisti į chromą / žalvarį arba kitą apdailą
Kl .: Ar jis gali būti pagamintas skirtingo dydžio?
A: Taip, yra įvairių dydžių.
Kl .: Ar galima pagaminti skirtingos formos lempą?
A: Taip, mes galime pagaminti pagal jūsų pageidavimą, peržiūrėkite „Rekomendacijų gamyba“.
Rekomendacijos:



Populiarus Žymos: Moderni pakabinama lempa su akrilo atspalviu, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkimas, pagal užsakymą

