Šiuolaikiniai pakabinami šviestuvai turi modernaus stiliaus rėmą, kuris yra antikvarinio aukso spalvos, pakabinamas skirtinguose aukščiuose. Šis pakabinamas šviestuvas atrodo gražiai. Antikvarinio aukso apdailos aparatūra užbaigia šį elegantišką dizainą. UL/FCC/CE/Rohs sertifikatas ir 2 metų garantija. Pakabinama plieninė virvelė ir permatomas kabelis gali būti pritaikyti bet kokio aukščio luboms.

Produkto Aprašymas:
| Prekės Nr. | BR-P21135004AG |
| Gaminio matmenys | D50H85CM / D19.70"H33.45" |
| Tvirtinimo apdaila | Antikvarinis auksas |
| Stilius | Modernus stilius, paprastas |
| Medžiaga | Plienas |
| Įtampa | 110V~240V |
| Galingumas | 25-40W |
| Lempos laikiklis | E12/E14*4 |
| Lemputės tipas | Kaitrinės / LED / halogeninės / energiją taupančios lempos (nepridedamos) |
| Sertifikuota | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |


Ypatinga funkcija:
Modernus pakabinamas šviestuvas, kurio paprastas rėmas yra antikvarinio aukso apdaila, pakabinamas skirtingame aukštyje. Šis pakabinamas šviestuvas suteikia madingą išvaizdą. ir Antique Gold apdaila užbaigia šį modernų ir madingą dizainą.
Taikymas:
Svetainė, valgomasis, restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila Kambarys/ restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila.



Montavimas:
1. Lengvas surinkimas pagal instrukcijas žingsnis po žingsnio, tai bus verta, kai baigsite, būsite labai patenkinti. Sumontuokite plokštę ant lubų ir prijunkite laidą.
2. Įsitikinkite, kad šviestuvas yra tvirtai paremtas ir atjungtas nuo maitinimo.
3. Atminkite, kad pakabinama lempa skirta naudoti tik patalpose.
Paketas:
1* Pakabinamas šviestuvas, lemputės į komplektą neįeina.
1 * montavimo instrukcijų lapas, prieš montuodami atidžiai peržiūrėkite montavimo vadovą.
1 pora pirštinių montavimui.
Varžtai ir mažas veržliaraktis montavimui.
Pristatymas / siuntimas ir aptarnavimas
Gamybos laikas: 25-30 d. vienas konteineris kaip įprasti produktai. 7-15dienos pavyzdžiui arba sekimo užsakymui.
7/24 aptarnavimas, jei įmanoma, 2 metų garantija.
DUK
Kl .: Ar galima pakeisti rėmą skirtinga apdaila?
A: Taip, pagal pageidavimą rėmas gali būti chromo / žalvario arba kitos apdailos
Kl .: Ar jis gali būti pagamintas skirtingo dydžio?
A: Taip, yra įvairių dydžių.
Rekomendacijos:



Populiarus Žymos: modernus pakabinamas šviestuvas, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkimas, pagal užsakymą

