Šiuolaikiniai stikliniai pakabinami šviestuvai, turi apskritą lubų plokštę, kuri yra antikvarinės sidabrinės spalvos, kabo skirtingu aukščiu. Ši pakabinama lempa suteikia gražią išvaizdą. Briaunuoto stiklo sruogos nuleistos, kad sukurtų putojantį efektą, o specialus senovinis sidabro apdaila užbaigia šį elegantišką dizainą. UL/FCC/CE/Rohs sertifikuota ir 2 metų garantija. Pakabinama plieninė styga ir permatomas kabelis gali būti sureguliuoti taip, kad atitiktų bet kokio aukščio lubas.

Produkto Aprašymas:
| Prekės Nr. | BR-P21345606S |
| Gaminio matmenys | D56H68CM / D22"H26,77" |
| Stiklo spalva | Aišku |
| Tvirtinimo apdaila | Antikvarinis sidabras |
| Stilius | Modernus stilius, mada |
| Medžiaga | Plienas |
| Įtampa | 110V~240V |
| Galingumas | 25-40W |
| Lempos laikiklis | E12/E14*6 |
| Lemputės tipas | Kaitrinės / LED / halogeninės / energiją taupančios lempos (nepridedamos) |
| Sertifikuota | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |


Ypatinga funkcija:
Modernus stiklinis pakabinamas apšvietimas, turi apvalią lubų plokštę, kuri yra antikvarinio sidabro apdailos ir kabo skirtingu aukščiu. Ši pakabinama lempa suteikia gražią išvaizdą. Stiklo sruogos pakabinamos, kad sukurtų putojantį efektą, o blizganti senovinė sidabrinė apdaila užbaigia šį elegantišką dizainą.
Taikymas:
Svetainė, valgomasis, restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila Kambarys/ restoranas/ kavinė/ viešbutis/ registratūra/ fojė/ koridorius/ prieškambaris/ butas/ vidaus apdaila.



Montavimas:
Lengvas surinkimas pagal instrukcijas žingsnis po žingsnio, bus verta, kai baigsite, būsite labai patenkinti. Sumontuokite plokštę ant lubų ir prijunkite laidą.
Įdiegdami įsitikinkite, kad šviestuvas yra tvirtai paremtas ir atjungtas nuo maitinimo.
Atkreipkite dėmesį, kad pakabinama lempa skirta naudoti tik patalpose.
Paketas:
1* Pakabinamas šviestuvas, lemputės į komplektą neįeina.
1 * montavimo instrukcijų lapas, prieš montuodami atidžiai peržiūrėkite montavimo vadovą.
1 pora pirštinių montavimui.
Varžtai ir mažas veržliaraktis montavimui.
Pristatymas / siuntimas ir aptarnavimas
Gamybos laikas: 25-30 d. vienas konteineris kaip įprasti produktai. 7-15dienos pavyzdžiui arba sekimo užsakymui.
7/24 aptarnavimas, jei įmanoma, 2 metų garantija.
DUK
Kl .: Ar galima pakeisti rėmą skirtinga apdaila?
A: Taip, pagal pageidavimą rėmas gali būti pakeistas į auksinį / antikvarinį žalvarį arba kitą apdailą
Kl .: Ar jis gali būti pagamintas skirtingo dydžio?
A: Taip, yra įvairių dydžių.
Kl .: Ar galima pagaminti panašią lempą?
A: Taip, mes turime panašų lubų lempos dizainą, peržiūrėkite „Rekomendacijų gamyba“.
Rekomendacijos:



Populiarus Žymos: modernus stiklinis pakabinamas šviestuvas, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkimas, pagal užsakymą

