Šiuolaikinės Chandelier lempos su Clear Crystal
Modernūs pakabinami šviestuvai su skaidraus kristalo ir apvaliu atspalviu su chromo apdaila, lūžta Ryškus apšvietimas per stiklą, pakabos grandinė ir reguliuojamas skaidrus laidas su UL, FCC, CE ir Rohs sertifikatu, eksportuojami į Šiaurės Amerikos ir Europos šalis, 2 metų garantija.


Šiuolaikinės pakabinamos lempos su aiškiai pjaunančiu raudono vario stiklu, ryškiu apšvietimu per stiklą, pakabos grandine ir reguliuojamu permatomu kabeliu su UL, FCC, CE ir RoHS sertifikatu. Pakabinamoji grandinė, taip pat raudono vario apdaila, puikiai tinka montuoti ant aukštų arba žemų lubų bet kurioje patalpoje arba pakeisti į lubų lempą be grandinės montavimo tiesiai ant lubų.
Produkto specifikacija:
| Prekės Nr.: | BR-P20534804C |
| Gaminio matmenys: | D48H40cm / D19" H15,75" |
| Tvirtinimo apdaila: | Raudonasis varis |
| Stilius: | Paprastas/modernus |
| Stiklo spalva: | Aišku |
| Medžiaga: | Plienas |
| Įtampa: | 110V~240V |
| Galingumas: | 25-40W |
| Lempos laikiklis: | E12/E14*4 |
| Lemputės tipas: | Kaitrinės / LED / halogeninės / energiją taupančios lempos (neįtraukta |
| Sertifikuota: | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |
![]() |
![]() |
Modernūs pakabinami šviestuvai su skaidrių krištolinių šviestuvų chromo apdaila, Refracted Brightly apšvietimas per stiklą, gali būti priderinti prie įvairių stilių durų dekoravimui ir baldams pagal jūsų pasirinkimą. Reguliuojamas skaidraus kabelio eksportas į Šiaurės Amerikos ir Europos šalis. Reguliuojama grandinėlė, taip pat raudono vario apdaila, puikiai tinka montuoti ant aukštų arba žemų lubų bet kurioje patalpoje arba pakeisti į lubinį šviestuvą be grandinės montavimo tiesiai ant lubų, 2 metų garantija. Tai turi būti geras pasirinkimas jūsų kambariui, kuris atrodo ryškesnis ir šiltesnis.
Taikymas:
Įmantrus dizainas idealiai tinka įėjimui, fojė, laiptinei arba viso{0}}dydžio virtuvei, svetainei, valgomajam. Jie turi skirtingus efektus skirtingo dydžio ir scenose.


Montavimas:
1. Lengvas montavimas – lengvai sumontuokite stiklą, prijunkite laidus ir pritvirtinkite tvirtinimo plokštę ir stogelis bus ok.
2. Įsitikinkite, kad šviestuvas yra tvirtai paremtas ir atjungtas nuo maitinimo.
3. Atminkite, kad pakabinama lempa skirta naudoti tik patalpose.
Populiarus Žymos: modernios šviestuvų šviestuvai su skaidriu krištoliniu, Kinijos modernios šviestuvų šviestuvai su skaidriu krištolu gamintojai, tiekėjai


