Europos stiliaus klasikinės krištolo lubų apšvietimas namams
Europos stiliaus klasikinės lubų krištolo apšvietimas su Kinijos aštuonkampiu ir lietaus lašeliu krištolas Antikvarinės bronzos apdailoje su UL / FCC / CE / Rohs sertifikuota ir 2 metų garantija.
Europos stiliaus klasikinės kristalų lubų šviestuvai naudoja aukštos kokybės plieną Antikvarinės bronzos apdailai su Kinijos aštuonkampio ir lietaus krištolo krištolo apdaila, tai yra geriausias pardavėjas eksportuoja į Šiaurės Amerikos ir Europos šalis su UL, FCC, CE ir Rohs sertifikuota su 2 metų garantija, lubų plokštelė yra lengvai montuojama ant lubų, nors lubos yra mažos arba didelės, yra tinkamos apšvietimui ir apdailai.
Produkto Aprašymas:
| Prekės Nr .: | BR-X30024603AB |
| Produkto matmenys: | D46H43cm / D18 "H16.90" |
| Crystal Spalva: | Aiškus kristalas |
| Fiksavimo apdaila: | Antikvariniai bronzos |
| Stilius: | Europietiškas stilius, klasikinis |
| Medžiaga: | Plienas, Kinijos K9 kristalas |
| Įtampa: | 110V |
| Galingumas: | 25-40W |
| Lempos laikiklis: | E12 / E14 * 3 |
| Lemputės tipas: | LED / Halogen (neįskaitant) |
Sertifikuota:
UL / CE / FCC / Rohs / CCC
![]() | ![]() |
Funkcijos:
Ypatingas bruožas: Europos stiliaus klasikinės kristalų lubų apšvietimas su Kinijos aštuonkampiu ir lietaus kritimo kristalais kaip apdaila Antikvarinės bronzos apdaila, lubų plokštelę lengva montuoti ant lubų, net jei lubos yra mažos arba aukštos, yra tinkamos apšvietimui ir bet kokiam interjero dekoravimui.
Paraiška:
gyvenamasis kambarys / valgomasis / miegamasis / restoranas / kavinė / viešbutis / priėmimas / fojė / koridorius / prieškambaris / butas / baldų parduotuvės / boutique parduotuvės / antikvariatai / patalpų dekoravimas.


Montavimas:
1. Lengvas surinkimas pagal instrukcijas žingsnis po žingsnio, tai bus verta, kai baigsite, jums bus labai malonu. Įstatykite plokštę į lubas ir prijunkite laidą.
2. Įsitikinkite, kad lemputė yra saugiai prijungta, o įrenginys atjungiamas nuo maitinimo.
3. Įsidėmėkite, kad lubų lempa naudojama tik patalpose.

Pristatymas / pristatymas ir aptarnavimas
Pagaminimo laikas: 25-30 dienų bazė vienas konteineris kaip įprasti produktai. 7-15days mėginio arba tako tvarka.
7/24 paslauga, jei yra, 2 metų garantija.

Rekomendacijos:
![]() | ![]() |
Populiarus Žymos: Europos stiliaus klasikiniai krištolo lubų žibintai namuose, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti, marginti





